desktop3

„Nie możemy wszyscy robić wielkich rzeczy. Ale możemy robić małe rzeczy z wielką miłością”.

Matka Teresa

podziel się swoim marzeniem

Chcesz mieć stronę www? Chcesz, aby oddawała Twoją osobowość? Była ładna, sprawiała Ci radość i budziła zachwyt wśród odbiorców? A jednocześnie oddawała ducha Twojej działalności? Była spójna z Tobą? Jest to jedno z Twoich marzeń?

 

nadam mu piękny kształt

Ogromną radość i satysfakcję sprawia mi, gdy patrzę na zadowolone twarze właścicieli nowych stron. Uwielbiam bawić się kolorami, dobierać wzory, projektować. Lubię wyzwania i piękne końcowe efekty. Obok pracy jest to dla mnie fantastyczna zabawa, bo lubię spełniać marzenia.

zaufaj mi

Podstawą relacji jest zaufanie. Trudno jest zbudować je bezwarunkowo od samego początku. Najpierw trzeba się poznać, porozmawiać i posłuchać. Słuchanie klienta jest najważniejsze. Komunikaty przekazywane między wierszami są często ważniejsze od tych przekazywanych wprost. Z Takiego słuchania rodzi się zaufanie.

znam się na swojej pracy

Najważniejsze w pracy jest serce i miłość do tego, co się robi. To pozwala rozwijać się, pogłębiać umiejętności i ciągle poszukiwać nowych rozwiązań. Nie ustawać. Doskonalić się nie tylko jako web designer, grafik czy programista, ale także jako psycholog, socjolog i filozof, bo strona www jest przedłużeniem człowieka, jego obrazem w sieci.

relaksuj się

Wypij spokojnie kawę, poczytaj książkę czy ulubione czasopismo, pójdź na spacer, spotkaj się z przyjaciółmi. Kiedy uwalniasz się od stresu, uwalnia się głowa, myśli zaczynają płynąć wartko i efektywnie, a to jest Ci bardzo potrzebne, bo właściciel strony odpowiedzialny jest za spójność treści i ich atrakcyjność. Za zawartość swojej strony www.

a ja zajmę się resztą

Zadbam o wygląd wizualny i bezpieczeństwo. Nauczę Cię zarządzania treścią, optymalizacją, odczaruję SEO. Doradzę nie tylko w wyborach kolorystycznych, ale i w temacie mediów społecznościowych czy oddziaływania na odbiorcę. Pokażę Ci, że obsługa własnej strony jest bardzo łatwa.

Co więc mogę dla Ciebie zrobić?

WordPress

  • tworzenie stron
  • optymalizacja WP
  • audyt stron

Zarządzanie

  • SEO/social media
  • zarządzanie treścią
  • doradztwo

.

Media

  • fotografia
  • grafiki css
  • animacje

.

Basia
Close Menu